niedziela, 7 sierpnia 2011

Muzyczne powroty, czyli śpiewająca Iwona Niedzielska

Zapanowała cisza na blogu. Za co przepraszam, wielu z Was pomyślało, że to koniec - absolutnie nieprawda! Przerwa spowodowana była brakiem czasu oraz nawałem innych zajęc.
Dzisiejszy post jest bardzo inny od poprzednich, a mianowicie prezentuje dziś nagrania Iwony Niedzielskiej które zamieściłem na moim koncie na YT. Czyli to co lubimy najbardziej - muzyczne wspomnienia.
Wśród nagrań pani Iwony posłuchac możemy nagrania z jej najnowszej jak dotąd płyty z 2008 r. "Rozluźnij się", ponadto posłucha możecie nagrania mało znane tak jak np "Oda do radości", "Jak Jumbo Jet" czy "Zocha, Zocha". Dodałem tez kilka nagrań świątecznych które są w zaskakujących aranżacjach.
W najbliższym czasie na blogu powróci cykl przypominający Festiwal Piosenki Radzieckiej będziemy również moogli przeczytac o królowej tanga - Ewie Śnieżance oraz zapomnianej Beacie Andrzejewskiej. Dowiemy się co słychac u obu Pań, smaczku dodaje fakt, że Pani Ewa dalej z powodzeniem koncertuje, a Pani Beata Andrzejewska opowie nam czym dziś się zajmuje oraz jak układała jej droga artystyczna za oceanem - ponadto będziemy mieli możliwośc posłuchania Jej nagrań z roku 1991 które zostały zamiesczone na Jej jedynej płycie pt. "Nie mjaj wiosno". Zapowiada się bardzo interesująco.
Tymczasem zapraszam na moj profil na YT ( klikając tutaj YT) i posłuchajmy nagrań Iwony Niedzielskiej.

2 komentarze:

winylek pisze...

bardzo się ciesze, że wróciłeś.

Marcin pisze...

"Oda do radości" brzmi jak jakieś dziwne połączenie rockandrolla, nowofalowego brzmienia lat 80 i nie wiem czego jeszcze. Nie do końca mnie tekst przekonał :-D